SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Tošovice se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Tošovice!

Ski areál Vraclávek

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Vraclávek.

Luka nad Jihlavou - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Luka nad Jihlavou je pro vás to pravé.

Biocel Zlatník - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Biocel Zlatník a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Svoboda nad Úpou

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kam na zimní dovolenou?

Poslední listy opadávají. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Krupka - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Krupka a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Mladé Buky ostudu neudělal

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Mladé Buky a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Dešná

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Dešná a užijte si zimní radovánky naplno!

Kvasejovice - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Zkuste středisko Kvasejovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Severka - příjemně překvapil

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Severka.

Olešnice v O.h. - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Olešnice v O.h. je pro vás to pravé.

Areál Nové Hutě ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Nové Hutě a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Do ski areálu Tesák se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Tesák je pro vás to pravé.

Ski areál Šindelná

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Šindelná a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Červenohorské sedlo - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Červenohorské sedlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vychytávky na lyže

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Areál Černá hora - Dolní Dvůr ostudu neudělal

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Černá hora - Dolní Dvůr.

Ski areál Horní Podluží

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Horní Podluží.

Ovaz Výprachtice - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Ovaz Výprachtice!

Dalečín - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Dalečín.

Nedvědice - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Nedvědice.

Ski areál Horní Podluží - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Horní Podluží.

Třeboňsko - ráj turistů, cyklistů a vodáků

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět prosluněných luk, staletých rybníků, rozlehlých lesů a malebných poklidných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C