SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Šindelná

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Ski areál Šindelná a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Jeseníkách poblíž města Jeseník a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowboarďáky ale nepotěší absence snowparku. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte gulášek nebo česnečku. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Oáza – Loučná nad Desnou.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 78% prostě dát nemůžeme.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C