SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Červenohorské sedlo - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Červenohorské sedlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete 7 vleků a jedno lano. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu či bramboračku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Městské muzeum Rýmařov, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Kvalita zázemí je nadstandartní. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C