SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Tošovice se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Tošovice! Areál se nachází v Oderských vrších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 6 sedačkových lanovek.. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší hamburger a točené pivo.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum městyse.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 74% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C