SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Horní Podluží - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Horní Podluží. Areál se nachází v Lužických horách nedaleko města Česká Lípa a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah 1x denně, někdy více. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte řízečky nebo uzená cigára.

Ski areál leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Sklářské muzeum. Stojí za vidění.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 71%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C