SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Biocel Zlatník - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Biocel Zlatník a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány každodenní. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte bramboračku či bramboráčky. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Malenovice.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 83% si areál určitě zaslouží. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Čtěte také: Biocel Zlatník - příjemně překvapil Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C