SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Svoboda nad Úpou

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší řízečky a řízečky. Do areálu můžete jet také skibusem.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 64%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C