SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Mladé Buky ostudu neudělal

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Mladé Buky a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 8 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete kulajdu a řízečky. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 72% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Mladé Buky - příjemně překvapil

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C