SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Dešná

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Dešná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Javorníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte párek v rohlíku a smažený sýr. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Vranča.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 62%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 4.6.
částečně oblačno
17°C
13°C
Pondělí
5.6.2023
déšť
16°C
13°C
Úterý
6.6.2023
lehký déšť
16°C
12°C
Středa
7.6.2023
zataženo
19°C
12°C