SKI AREÁL JABLONNÉ NAD ORLICÍ
mimo provoz
Zobrazit na:

Olešnice v O.h. - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Olešnice v O.h. je pro vás to pravé. Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. točené pivo a česnečku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 75%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Areál Olešnice v O.h. ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 3.12.

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C
Úterý
6.12.2022

°C
°C